KLEEBISED

Kleebiste valmistamine ja paigaldus. Kleebised autole, auto üleni kiletamine, seinakleebised, kleebised vaateaknale ja klaasidele. Valmistame erikujulisi silte ja etikette. Kleebime erinevaid pindasid. Teeme kujundustööd, valmistame kleebised ja teostame paigaldustööd. Võta ühendust ja küsi hinda. Leiame sobiva lahenduse.
Autosid on võimalik kiletada ka järelmaksuga!

KÜSI PAKKUMIST

AUTOKLEEBISED

Logo, kujundus või auto üleni kiletamine. Teeme disaini, valmistame kleebised ja paigaldame sõidukile või kleebime auto üleni

Valmistame kleebiseid erinevat värvi kiledest ja prinditud ning lamineeritud kilest. Saame sõidukile kleepida välja lõigatud tekste, logosid ning ka prinditud materjale. Auto üleni kiletamine on võimalik nii erinevat tooni kiledega, kui ka prinditud materjaliga. See on palju kiirem ja odavam, kui värvimine ning seda saab hiljem eemaldada.
Värvivahetus, prinditud kujundus, brändimine, camo. Ole silmapaistev. Ole eriline. Uus välimus – uus tunne.
Küsi enda auto kiletamise hind!

Autosid on võimalik kiletada ka järelmaksuga!

KÜSI PAKKUMIST

KLEEBIS KLAASIL

Kleebime vaateakendele või klaasvaheseintele töö- või seminariruumides. Kleebis võib olla mattklaasi immitatsioon, millest on lõigatud sobiv kujundus, prinditud kleebis või tavaline lõikekile.

Klaasvaheseinad on stiilsed, kuid kui nad on üleni läbipaistvad, ei anna see piisavalt privaatsust ning keegi võib neist läbi kõndida. Hea lahendus on mattklaasi immitatsioonkile. Valmistame kleebised sobiva mustriga, mis täiendab sisekujundust, on stiilne ning tagab piisavalt privaatsust, samas ei tee ruumi pimedaks. Kasutame ka prinditud kleebiseid ning lõikekile. Kleebiste paigaldus kiirelt.

Küsi hind oma ruumidele!

KÜSI PAKKUMIST

SILDID JA ETIKETID

Valmistame sildid pakendile või tootele uue pakendi sobivate etikettidega.

Valmistame erinevaid silte ja etikette. Prindime sildid ja teeme kontuurlõikuse. Kleebised saad soovikorral ise kleepida. Valmistame ka pakendi ning kleebime etiketid peale. Kuidas soovid.

Küsi oma kleebistele hind!

KÜSI PAKKUMIST

Valmistame erinevaid kleebiseid

Kleebime üle garaažiukse, külmkapi või teeme valmis toote esitlusstendi ja messiboksi. Valmistame vajaliku kleebise ja kleebime kõikvõimalikesse kohtadesse. Küsi oma ideele lahendus ja hind.

KÜSI PAKKUMIST